درباره شرکت درمان گشت سفیران سلامت کویر

تاریخچه

شركت توریست درمانی سفیران سلامت کویر  در سال 1396 جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی به بیماران داخلی و خارجی تاسیس گردید  .

بر اساس برنامه استراتژیک 3 ساله  شرکت، گام نخست شرکت ، ارائه بهترين  خدمات درمانی ، تشخیصی و مشاوره ای به بیماران داخلی  و گرفتن نوبت از پزشکان مطرح استان و برنامه ریزی های سفر و هماهنگی با بخشهای پاراکلینیک  برای کمک به بیماران وکم کردن هزینه های درمان و مدت اقامت بیمار در شهر محل درمان بود.

در کنار پروژه داخلی ، این شرکت  با توجه به سند چشم انداز چهارم کشور و موقعیت های منطقه ای و درمانی ایران، و نیز باتوجه به پتانسل و ظرفیت های درمانی و توریستی شهر جهانی یزد  ، طرح  توریست سلامت و خدمات آن را در اولویت  برنامه کاری خود قرار داد.

در حال حاضر شرکت سفیران سلامت کویر ،یک  شرکت تسهیل گر گردشگری درمانی بوده  و مفتخر است که جز اولین شرکت های با مجوز وزارت بهداشت  در استان یزد می باشد  که  با بهترین و قوی ترین تیم پزشکی و گردشگری در شهر یزد قدم در عرصه گردشگری سلامت نهاده و زبر دست ترین و بنام ترین جراحان و پزشکان  یزد و سایر استانها  را در اختیار دارد.

تلاش این شرکت جهت ارائه بروزترین ، با کیفیت ترین خدمات پزشکی در بهترین بیمارستانهای دارای مجوز بستری بیمار بین الملل درشهر تاریخی جهانی یزد  که به عنوان قطب بیماریهای زنان و نازایی ایران شناخته شده است و بهترین و مجهزترین کلینیک ها ی زیبایی و جراحی و بیمارستانهای معتبر و پزشکان مجرب را برای بهبود و حفظ سلامتی شما عزیزان به خدمت گرفته است

در حال حاضر قابل ذکر است این شرکت با زیر مجموعه کاری  دیگر  با بیش از 1300 پزشک در سراسر ایران همکاری می نماید

   دفتر مرکزی این شرکت در شهر یزد واقع شده و افرادی نیز به عنوان نماینده فعال در استانهای  تهران، شیراز، اصفهان، و مشهد  و نیز در کشور های هدف از جمله عراق، عمان، آذربایجان ، پاکستان و روسیه مشغول به فعالیت می باشند 

چشم انداز

شرکت سفیران سلامت کویر سعی دارند با شناسایی فرصت های خدمات گردشگری سلامت و برخورداری از نظام برنامه ریزی هدفمند با عمل به رسالت خود، ظرف سه سال آینده مجموعه ای معتبر و شناخته شده در زمینه ارائه خدمات گردشگری سلامت در منطقه خاورمیانه باشند.

 

مأموريت

به عنوان قویترین شرکت تسهیل گر توریست درمانی در استان یزد در ارائه خدمات سلامت، درمانی و تفریحی با کیفیت بالا برای بیماران داخلی و خارجی در سراسر ایران می باشد.  

ارزش های سازمان:

کیفیت

تعهد

شفافیت

مسئوليت

اعتماد

توجه

تمامیت

مختصری بر فعالیتهای اصلی شرکت

  • مشارکت در طراحی و تولید اپلیکیشن و نرم افزار نوبت هی و مدیریت مطب دکتر دکتر
  • مشارکت و برگزارکننده نمایشگاه گردشگری سلامت اصفهان، شهرک سلامت اصفهان، 11 الی 13 مهر ماه 1397
  • همکاری در اعزام و حضور پزشکان و دانپزشکان استانهای یزد و اصفهان در حضور در نمایشگاه IMTEC  عمان ، خرداد 98
  • برگزاری سمینار گردشگری سلامت استان یزد، سالن همایش باقرالعلوم یزد، 6 شهریور ماه 1398

برگزاری سمینار توجیهی موقعیت های کاری و درمانی کشور عمان برای پزشکان، و دندانپزشکان یزد، سالن همایش هتل ارگ، 7 شهریور 1398

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *