درباره ما

بابیش از
5
سال
سابقه

درباره شرکت درمان گشت سفیران سلامت کویر

_

شرکت درمان گشت سفیران سلامت کویر  تحت برند یزدمدتور  (Yazdmedtour )  یک شرکت سهامی خاص بوده  که در زمینه گردشگری پزشکی فعالیت مینماید. و مفتخر است که با بهترین و قوی ترین  تیم پزشکی و جراحان زبر دست و بنام استان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی  و گردشگری در شهر یزد  و استانهای دیگر در عرصه توریست سلامت قدم گذاشته است.
موسسه توریستی درمانی سفیران سلامت کویر  با بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی ( دولتی/خصوصی/ خیریه)  استان های یزد، تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و کرمانشاه، آبادان و استان‌هاي ديگر قرارداد منعقد نموده است تا در زمینه های مختلف پزشکی و بهداشتی و به ویژه كليه اعمال جراحی عمومی و پیشرفته امکان برخورداری از خدمات پزشکان متخصص و فوق تخصص فراهم آید به علاوه برخورداری از امکانات بیمارستانی ویژه و همچنین اتوبوس های VIP و آمبولانس های مجهز همراه با پزشک به منظور انتقال بیماران و انجام تمامی اعمال جراحی که توسط پزشکان فوق تخصص صورت می پذيرد از جمله توانمند یهای موسسه توریستی درمانی می‌باشد.
همچنين به منظور ارائه خدمات تندرستی و سلامت نیز با انقعاد تفاهم نامه با شرکت ها و موسسات گردشگری و تورلیدرهای بنام  به این نکته نیزتوجه شده است که بیماران بعد از عمل جراحی و یا گذراندن دوره نقاهت به شهرهای با اب و هوای سالم اعزام شوند تا بتوانند این دوره را با آرامش به سر برده و پس از بازیافتن سلامت کامل راهی شهر و کشور خود شوند.
جهت اقامت همراهان بیمار، تفاهم نام هايی با هتل های مجهز و ملک های مسکونی فول مبله منعقد شده تا همراهان بیمار در کمال آرامش به سربرده و بیمار خود را در طی پروسه ی درمان همراهی نمایند. همچنین اگر همراهان بیمار مایل به زیارت اماکن مقدسه و یا سفر به شهرهای تاریخی ایران باشند، امکانات لازم برای اعزام و اسکان آن ها نیز وجود دارد. برای همراهان بیمار محترم نیز پکیج های درمانی از نوع زیبایی و سرپایی دیده شده است که با مشاوره و معرفی تمامی این موارد درمانی به همراهان بیمار، میتوانند از دورانی که در ایران هستند بهترین بهره درمانی، زیبایی و توریستی را ببرند